Strona główna

AFOCOPY kopiarki drukarki tonery serwis

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem szerokiej gamy urządzeń biurowych między innymi Canon, Ricoh, Panasonic, Toshiba, Konica-Minolta Głównym zakresem naszej działalności jest sprzedaż i serwis kserokopiarek, drukarek, faxów, niszczarek, bindownic.


Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć większość urządzeń biurowych znajdujących się na rynku oraz każdy produkt poczynając od drobiazgu, jakim jest pineska kończąc na dużych urządzeniach takich jak kserokopiarki mało i wielonakładowe. W naszej ofercie znajdą Państwo kserokopiarki nowe oraz powystawowe i po leasingowe. Przy zakupie, których można zaoszczędzić nawet 50% ceny, otrzymując przy tym gwarancję do 5 lat. Stan techniczny kserokopiarek i jakość kopii nie odbiegają jakościowo od urządzeń nowych.

 

Serwis sprzętu biurowego

Naprawiamy urządzenia takich marek jak: Canon, Olivetti, Ricoh, Sharp, Rex Rotary, Nashuatec, Panasonic, Toshiba, Konica-Minolta, Gestetner, Infotec, Xerox, Kyocera-Mita, Lamier, Oki, HP, Epson, Lexmark, Brother, Utax, Infocus. Specjalizujemy się również w regeneracjach tuszy i tonerów do drukarek i kserokopiarek. Kupując regenerowany cartridg oszczędzamy ok. 50% ceny chronimy nasze środowisko i uzyskujemy wydruk bardzo wysokiej jakości.

Komentowanie jest wyłączone.

  • Wymienione na stronach serwisu nazwy produktów i firm mogą być znakami towarowymi ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.